Daikin panel radyatör

 

  Daikin panel radyatör ;

Daikin, Daikin markalı ısıtma ürünlerini pazara arz etme konusunda hız kesmiyor. Daikin Premix NDJ, Daikin Premix VZ, Daikin Condense ile kombi ailesini bütünleştiren ve güçlendiren Daikin, panel radyatörde patentli yan kapak tasarımı ve  kataforez kaplama kalitesi sayesinde uzun ömürlü olması ile de, pazarda ezber bozmaya devam etmektedir. Daikin panel radyatör, aynı zamanda ısıtma kapasitesi ile de kullanıcısına verim ve konfor sunmaktadır.

Daikin, radyatör kullanımında daha kompakt ve sağlam bir yapı sağlamak için yan kapak tasarımını yeniden dizayn etmiştir.

Yan kapağın alt kısmında yapılan yeni tasarım ile nakliye ve saha montajından sonra deformasyon riskini optimize etmiştir.

Yan kapak ile üst kapak arasındaki bağlantı yöntemini değiştirerek, kullanım sırasında üst kapağın kolayca çıkma riskini ortadan kaldırmıştır. Bu sayede kurulum sırasında ürünün sağ ve sol taraflara yerleştirilmesi daha kolay ve daha güvenilir hale gelmiştir.

Kolay montaj sağlamak için yan kapağın üstünde bulunan kompakt vana giriş alanı düzenlenmiştir.

Çevreci kısa tip köşe koruma kartonu kullanılmıştır.

Tüm bu özellikleri ile kullanım konforunu en üst seviyeye çekme gayreti içindeki Daikin, kaliteden ödün vermeden maksimum enerjiyi minimum tüketim maliyetiyle siz kullanıcılarına sunmaktadır.

Daikin panel radyatör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir