DAIKIN’ dan Ekimson’ a Teşekkür.

Değerli Bayimiz;

Daikin A.Ş olarak ısıtma sektöründe büyük hedeflerle çıktığımız yolculuğumuzda ikinci yılımızı tamamlamış bulunuyoruz. Dağıtım kanalı stratejisi olarak, tüm Daikin ısıtma ürün gamı ürünlerinin satışını bayi teşkilatımız üzerinden konumlandırdık. Bölgesel Pazar payı hedeflerimiz doğrultusunda tüm satış aktivitelerimizi bayilerimiz üzerinden yürüttüğümüzden, sizlerin de bizlerle aynı büyüme paralelinde kalması adına, bayi sözleşme esaslarımıza uygun olarak belirtilen hedeflerde ve satış koşullarında ticari faaliyetlerinize devam etmeniz büyük önem taşımaktadır.

Bu nedenle her yıl sonunda bir sonraki yılın hedeflerinin belirlenmesi için Şirketimiz performans değerlendirmesi gerçekleştirmektedir. Bu performansın sağlıklı olarak ölçülmesi için ilk etapta sizlerin sözleşmesel yükümlülükleriniz kapsamında olan koşullar üzerindeki hassasiyetiniz gözlemlenmekte; satış sonrası servis hizmetleri doğrultusunda Daikin ürünlerinin montaj kalitesi, nihayi müşteri memnuniyetleri ve son olarak Daikin ürün gamına yönelik satış aktivitelerinizin değerlendirilebilmesi adına Daikin kombi alım adetleriniz gözden geçirilmektedir. Böylelikle dağıtım stratejisi olarak belirlediğimiz bayi üzerinden dağıtım kanalının işlevselliğini de ölçümlemiş olarak bir sonraki yıl için varsa gerekli eksikliklerin tespit edilerek orta ve uzun vadeli ortak planlamanın yapılması hedeflenmektedir.

Bu bağlamda bugüne kadar yapılan değerlendirme sonucuna göre yıl içi performansınız olumlu sonuçlanmıştır. Göstermiş olduğunuz emek ve Daikin ailesine olan inancınızdan dolayı teşekkürlerimizi sunarak yeni yılın bir önceki yıldan daha başarılı geçmesini temenni ederiz.

Saygılarımızla,

Daikin A.Ş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir